Proč nakupovat u nás?

Ploty sami stavíme, ne jen prodáváme

Více než 6 let stavíme ploty na klíč, proto Vám i rádi poradíme, jak na to. Pletivo sice umí prodat každý, ne každý Vám ale řekne, že pro laika je jednodušší montáž pletiva s nezapleteným napínacím drátem - z tohoto důvodu neprodáváme pletivo se zapleteným drátem, jelikož víme, že montáž takového pletiva by to pro Vás byla noční můrou. Pokud se necítíte na stavbu svépomocí, můžeme zajistit kompletní montáž námi prodávaného materiálu. 

Doručujeme o víkendu

Chápeme, že přes týden máte spoustu jiných starostí, než čekat na kurýra s plotovými sloupky nebo plotovkami. Obzvláště, když dostanete email, že dojede mezi 8:00 - 16:00 hodinou. A navíc, když materiál chcete použít na chatě, na kterou to máte 50 km. I když čekáte na doručení domů, nebudete si na to přece brát dovolenou. Z těchto důvodu jsme se rozhodli dát Vám na výběr možnost víkendového doručení. 

Sleva 5% při osobním odběru

Materiál si můžete "osahat" a ještě dostanete slevu 5%, když si jej odvezete domů vlastním autem - z vlastní zkušenosti vím, že i do obyčejné Felicie se dá "nacpat" cca 80 sloupků a vzpěr a k tomu 8 rolí pletiva - byla to sice jízda, ale jediné co mě teď mrzí, že nemám fotku.

Telefonická konzultace

I nám se občas stane, že při objednávce z jiného e-shopu dostaneme něco jiného, než jsme chtěli. Někdo například dodává příchytky napínacího drátu rovnou ke sloupku, někdo ne. Někde nám dodali vratové šrouby bez matek. Jinde jsme dostali vratové šrouby s matkami a ještě matky navíc, jelikož jsem si matky objednali zvlášť. Mnohdy si člověk koupí branku ale nemá k ní zámek. Případně si běžně koupí pletivo a potom shání vázací drát a další příslušenství, aby ho mohl upevnit ke sloupku... Prostě a jednoduše s Vámi telefonicky projdeme celou objednávku a doladíme detaily tak, aby jste měli jistotu, že Vám nebude nic chybět.