Doprava

rozvoz I V sobotu 

Jelikož víme, že přes týden má člověk spoustu pracovních a jiných povinností, rozhodli jsme se rozvážet materiál na Váš plot i v sobotu - přece jen si většina z Vás na stavbu plotu nebere dovolenou. Pokud Vám naopak vyhovuje doručení přes týden, můžete zvolit klasický dovoz některou z daných přepravních společností.

doprava ZDARMA u objednávky nad 10 000 Kč 

Jsme tedy jediný eshop, který primárně rozváží materiál vlastními auty v sobotu a při objednávce nad 10 000 Kč zcela zdarma.

Sleva 5% při osobním odběru objednávky

Jako první e-shop s pletivy nabízíme slevu při osobním odběru a to ve výši 5% - zašlete nám objednávku, my zboží nachystáme a při vyzvednutí nebudete muset zbytečně čekat a ještě k tomu dostanete slevu 5% z hodnoty objednávky.

Možnost expresního doručení do druhého dne

U některého zboží - zejména u našich výrobků - nabízíme expresní doručení do druhého dne - při objednání do 12:00 - máte materiál u Vás na stavbě již druhý den. U této možnosti nás raději kontaktujte telefonicky pro upřesnění detailů a pro potvrzení, že dané zboží máme v požadovaném množství skladem a lze tento typ dopravy zajistit - například podhrabové desky nebo velké svařované panely takto dodat nelze, ale jsme schopni improvizovat a vymyslet vhodné řešení.

Pokud na materiál spěcháte, nebo Vám víkend nevyhovuje, tak samozřejmě dodáváme i klasicky přes PPL.

Alternativní způsob dopravy ZDARMA

pokud na menší objednávky nespěcháte a chcete ušetřit - využíjte možnosti - dodání "při cestě" materiál Vám dovezeme ZDARMA při cestě k jinému zákazníkovi. Jedná se vždy o vytížení auta s cílem zbytečně nezajíždět - přednost mají platící zákazníci, může se tedy stát, že to bude chvíli trvat - ale nebojte budeme Vás iformovat.

Cena dopravy:

u objednávek do 5000 Kč  - 500 Kč

u objednávek od 5 000 do 10 000 Kč - 300 Kč

u objednávek nad 10 000 Kč - doprava ZDARMA

doprava betonových výrobků - individuální cena